Masz pytania?
Zadzwoń do nas i skorzystaj z fachowej porady naszego doradcy technicznego!

Odpowiemy na wszystkie pytania, oraz pomożemy w wyborze optymalnego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie.

Chcesz być na bieżąco?

Zapraszamy na nasz profil społecznościowy na Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy o nowościach i promocjach!

Panele fotowoltaiczne Mrągowo – fotowoltaika

Prowadzimy montaż i sprzedaż paneli fotowoltaicznych w Mrągowie – są to kompletne systemy fotowoltaiczne bazujące na efekcie fotoelektrycznym, czyli wykorzystywaniu promieniowania słonecznego w celu wytwarzania energii elektrycznej. Cały proces zachodzi dzięki panelom fotowoltaicznym. W procesie tym pozyskujemy prąd elektryczny, który przekształcany jest następnie w prąd zmienny. Otrzymany prąd możemy wykorzystać do zasilania urządzeń elektrycznych, ogrzania wnętrz naszych domów czy mieszkań oraz do podgrzania wody użytkowej.

Fotowoltaika Mrągowo – sklep, hurtownia Nevsan

Podstawowym urządzeniem, które składa się na system fotowoltaiczny są panele słoneczne, które zazwyczaj montowane są na dachach lub gruncie od strony południowej. Sprzedawane przez nas panele fotowoltaiczne w Mrągowie nie są kosztowną inwestycją, dodatkowo perspektywa znacznie niższych rachunków za energię elektryczną oraz niezależności od wzrostu cen energii czynią ją niezwykle opłacalną.

Firma Nevsan prowadzi sprzedaż paneli fotowoltaicznych w Mrągowie oraz Reszlu w naszych punktach stacjonarnych. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz montaż przez wykwalifikowane ekipy instalatorów. Zakładamy panel fotowoltaiczne w Mrągowie, oraz okolicach.  Korzystamy najlepszych i sprawdzonych rozwiązań które gwarantują bezproblemową i bezawaryjną pracę przez wiele lat. 

Sprzedaż i montaż paneli fotowoltaicznych – Mrągowo, Reszel

Fotowoltaika wykorzystuje w swoim działaniu promienie słoneczne w celu wytwarzania energii elektrycznej. Kiedy promienie słoneczne padają na panel fotowoltaiczny, który jest wykonany z krzemu, wprawiony w ruch zostaje elektron, a to powoduje wytworzenie energii elektrycznej. W tym procesie energia słoneczna jest przekształcana w prąd elektryczny stały. To czy system fotowoltaiczny jest efektywny uzależnione jest od dostępu do światła słonecznego. To właśnie dlatego panele są montowane na dachu lub gruncie w miejscu, które nie jest zacienione. Panele fotowoltaiczne zapewniają ponad 25 lat bezobsługowej pracy. Fotowoltaika nie generuje kosztów związanych z eksploatacją. Energia słoneczna jest całkowicie darmowa i za jej wykorzystaniem stoi wiele zalet. Przede wszystkim jest to oszczędność na rachunkach, ochrona środowiska oraz niezależność energetyczna.