Masz pytania?
Zadzwoń do nas i skorzystaj z fachowej porady naszego doradcy technicznego!

Odpowiemy na wszystkie pytania, oraz pomożemy w wyborze optymalnego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie.

Chcesz być na bieżąco?

Zapraszamy na nasz profil społecznościowy na Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy o nowościach i promocjach!

Instalacje gazowe – sklep, hurtownia Mrągowo

Do zasilania systemu ogrzewania można używać wielu różnych paliw. Jednym z tych bardziej znanych i popularnych jest gaz. Dzięki instalacji gazowej możemy zapewnić sobie komfort cieplny nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale również przemysłowych. Przy pomocy instalacji gazowej można również podgrzać wodę oraz używać sprzętu AGD. Dzięki instalacji gazowej przy użyciu odpowiednich do tego rur oraz przyłącza do sieci gazowej lub do zbiornika z gazem możemy rozprowadzić gaz, który zasili następnie inne urządzenia. Jednym z takich urządzeń może być kocioł, który następnie rozprowadzi ciepłą wodę po kaloryferach w naszym pomieszczeniu.

Hurtownia Nevsan oferuje kompleksowe zaopatrzenie we wszystkie niezbędne akcesoria i materiały niezbędna do podłączenia instalacji gazowej. Nasza oferta to także wykwalifikowanych instalatorzy którzy podłączą nas do sieci, bądź zbiornika.

Ogrzewanie domu za pośrednictwem instalacji gazowej jest z pewnością wysokim komfortem. Ponadto jest przyjazne środowisku naturalnemu. Jednak wiele osób obawia się problematycznych kosztów montażu i eksploatacji. Nie jest to jednak powód aby nie zdecydować się na tego typu rozwiązanie. Instalacja gazowa jest wartym polecenia sposobem ogrzewania domu, a jej montaż wcale nie jest aż tak skomplikowany. Kotły gazowe nie zajmują dużo miejsca dzięki temu nie musimy poświęcać dodatkowych przestrzeni naszych domów. Poza tym są one urządzeniami czystymi, dlatego można w takim pomieszczeniu przechowywać również inne rzeczy. Ważne natomiast jest to aby swobodny dostęp do kotła.