Masz pytania?
Zadzwoń do nas i skorzystaj z fachowej porady naszego doradcy technicznego!

Odpowiemy na wszystkie pytania, oraz pomożemy w wyborze optymalnego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie.

Chcesz być na bieżąco?

Zapraszamy na nasz profil społecznościowy na Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy o nowościach i promocjach!

Piece gazowe – sklep, hurtownia Mrągowo

Rynek grzewczy oferuje coraz bardziej innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich są właśnie kotły gazowe. Piece gazowe Mrągowo cieszą się coraz większą popularnością. Na rynku pojawiają się różne rodzaje tych urządzeń, jednak zasada ich funkcjonowania jest taka sama. Wśród najpopularniejszych wymienia się:

Piec gazowy działa dzięki dostarczanemu paliwu, którym w tym wypadku jest gaz. Dostaje się do palnika z iskrą dzięki czemu udaje mu się zapłonąć i umożliwić podgrzewanie wody, które następnie przepływa przez wymiennik ciepła. Bardzo dużą rolę odgrywa również pompa obiegowa powszechnie znana cyrkulacyjną.

Wybór odpowiedniego dla nas pieca gazowego w Mrągowie nie jest łatwym zadaniem. Przed wybraniem takiego rozwiązania musimy skrupulatnie przemyśleć na jakich funkcjach zależy nam najbardziej. Jednym z najczęściej polecanych jest piec kondensacyjny. Mimo iż jest to wydatek wyższego rzędu to możemy w tym zakresie liczyć na dość spore oszczędności. Część energii cieplnej w tym przypadku pobierana jest ze spalin, które w przypadku innych kotłów gazowych nie są w żaden sposób wykorzystywane.

Instalacja gazowa jest dobrym wyborem, ponieważ zapewnia nam nie tylko ogrzewanie domu, ale również podgrzewanie wody i dopływ paliwa do kuchenki. Ogromną zaletą dla których właściciele domów decydują się na wybór tej właśnie metody są bardzo rzadkie przerwy w dostawie. Ogrzewanie domu tym sposobem jest banalnie proste i bezproblemowe. Pracę kotła można monitorować oraz kontrolować za pomocą specjalnego panelu. Konserwację natomiast wystarczy wykonać tylko raz w ciągu roku.

Wybierz swój piec gazowy w Mrągowie – hurtownia Nevsan!