Hurtownia hydrauliczna Nevsan ma za sobą kilkanaście lat doświadczenia w branży hydraulicznej. W chwili obecnie jest jednym z czołowych dostawców materiałów technicznych. W ofercie hurtowni znajdują się usługi materiałowe dla instalatorów, detalistów, przemysłu, instytucji publicznych w zakresie branży instalacyjno -sanitarnej, grzewczej oraz wentylacyjnej. Hurtownia oferuje również wsparcie techniczne na etapie realizacji zamówień oraz doradztwa. Doświadczony personel oferuje niezbędną pomoc dla wszystkich klientów.

Szeroki wybór systemów grzewczych

Odpowiednio dobrany system grzewczy gwarantuje codzienny komfort przebywania w budynku. Dostępne na rynku systemy dają przyszłym właścicielom domów ogromne możliwości, są dostosowane do ich potrzeb oraz wspierają środowisko. Oferujemy pełne wsparcie w zakresie wyboru odpowiedniego systemu grzewczego oraz wysokiej jakości materiały instalacyjne.

Wentylacja – klimatyzacja i rekuperacja

W swojej ofercie posiadamy wszystko co niezbędne do zapewnienia zdrowego i czystego powietrza. Systemy rekuperacji coraz bardziej zyskują na popularności – jest to idealne rozwiązanie nie tylko dla domu. Zapewnia wymian powierza bez straty energii. Klimatyzacja natomiast staje się sprzętem niezbędnym – szczególnie latem podczas upałów. Pozwala zachować odpowiednie warunki klimatyczne w domu, biurze, czy na produkcji.

Fotowoltaika – solary

Jeśli wierzyć najnowszym statystykom – Polska jest liderem w ilości montowanych paneli fotowoltaicznych. Zakładamy je coraz częściej i to na coraz większą skalę. Pozwalają znacznie obniżyć rachunki za energię, a do tego stanowią źródło czystej, zielonej energii. Jeśli zastanawiają się Państwo czy warto, albo gdzie kupić panele fotowoltaiczne – serdecznie zapraszamy do naszego punktu. Na miejscu przedstawimy ofertę oraz możliwości montażu.

Salon łazienek w Mrągowie

Salon łazienek w Mrągowie – idealne miejsce dla wszystkich którzy są w trakcie planowania, bądź remontu łazienki. Znajdą Państwu u nas szeroki wybór akcesoriów łazienkowych, oraz całych modułów i systemów. Kompleksowo wyposażymy każdą łazienkę we wszystko co niezbędne – od kabiny prysznicowej, po toaletę, meble, czy grzejniki czy drobne akcesoria.  

Sprzęt i materiały instalacyjne

Jesteśmy liderem na rynku sprzętu instalacyjnego. Posiadamy największą bazę materiałów niezbędnych przy każdej budowie czy remoncie. Zaopatrujemy nie tylko klientów indywidualnych ale również formy budowlane, remontowe i deweloperskie.

Hurtownia, sklep Nevsan Mrągowo

Nasza oferta stale się zmienia i dopasowuje do realiów i zapotrzebowania rynku. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej branży dla tego mogą mieć Państwo pewność że z  nami każdy remont czy budowa będzie przebiegał szybko i sprawnie.