Masz pytania?
Zadzwoń do nas i skorzystaj z fachowej porady naszego doradcy technicznego!

Odpowiemy na wszystkie pytania, oraz pomożemy w wyborze optymalnego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie.

Chcesz być na bieżąco?

Zapraszamy na nasz profil społecznościowy na Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy o nowościach i promocjach!

Pompy ciepła Mrągowo

Pompy ciepła Mrągowo –  są to urządzenia grzewcze, które oddają energię pozyskaną ze środowiska do instalacji centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej. Rozwiązanie jakim jest pompa ciepła pozyskuje około 75% energii ze środowiska naturalnego. Dzięki korzystaniu z takich form ogrzewania możemy przyczynić się do zmniejszenia emisji zanieczyszczeń do środowiska naturalnego.

Działanie pompy ciepła polega na podgrzewaniu wody lub innego czynnika grzewczego, aby następnie oddać ciepło w instalacji, a tym samym ogrzać budynek. Pompa ciepła jest urządzeniem, które pobiera wodę ze środowiska naturalnego, więc nie przyczynia się do wydzielania szkodliwych czynników do środowiska w odróżnieniu od innych kotłów grzewczych. Zadaniem tego urządzenia jest pozyskanie energii ze środowiska naturalnego, aby następnie poddać ją transformacji i przetransportować do instalacji grzewczej. Ogromną zaletą pomp ciepła jest ich bezobsługowość. Mimo iż urządzenia te są nadal dość kosztowne to z całą pewnością cieszą się ogromnym powodzeniem ze względu na brak ponoszenia nadmiernych kosztów eksploatacyjnych. Jest to rozwiązanie coraz bardziej cenione z racji na przyjazność dla środowiska naturalnego.

Najpopularniejsze rodzaje pomp ciepła:

W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła Mrągowo cenionej marki Stiebel Eltron, która oferuje najwyższej jakości urządzenia.

Nasi instalatorzy są do Państwa dyspozycji – pomożemy, doradzimy i oczywiście zajmiemy się kompleksowym montażem pompy ciepła w Mragowie i okolicach.