Masz pytania?
Zadzwoń do nas i skorzystaj z fachowej porady naszego doradcy technicznego!

Odpowiemy na wszystkie pytania, oraz pomożemy w wyborze optymalnego rozwiązania dla każdego klienta indywidualnie.

Chcesz być na bieżąco?

Zapraszamy na nasz profil społecznościowy na Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy o nowościach i promocjach!

Piece na ekogroszek – hurtownia Mrągowo

Kotły z podajnikiem paliwa jakim jest ekogroszek są świetną alternatywą dla innych pieców, które są dostępne na rynku. Takie rozwiązanie pozwala na szybkie ogrzanie domu nawet na kilka dni – bez podkładania! Piece na ekogroszek są wygodne w użytkowaniu, ekologiczne, a co najważniejsze bardzo ekonomiczne. Jest to coraz bardziej popularne rozwiązanie. Kotły tego typu wykonane w najnowszych technologiach są bardzo efektowne, a otrzymanie ciepło utrzymuje się bardzo długo. Dzięki ślimakowemu podajnikowi paliwa ekogroszek trafia do paleniska retortowego. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, ponieważ dzięki temu podajnik kotła nie zapycha się. Od tego w jak szybkim tempie działa podajnik zależy utrzymanie temperatury. Obecnie dostępne na rynku kotły są w pełni zautomatyzowane, a od użytkowników wymagają minimum wysiłku i pracy. Wyposażone są również w elektryczny napęd, który jest podstawą działania pieca.

Zastosowanie tego rozwiązana w swoim domu jest z pewnością bardzo ekologiczną opcją. Ekogroszek ma niewielkie rozmiary oraz praktycznie nie pyli się. Dzięki temu nie wydzielamy do atmosfery żadnych szkodliwych substancji. Piece na ekogroszek w Mrągowie – spełniają najbardziej restrykcyjne normy ekologiczne. Producenci oferują bogaty wybór rozwiązań w tym zakresie. 

W naszej ofercie znajdują się kotły na ekogorszek znanych i cenionych marek – Heiztechnik oraz Stalmark. Urządzenia tych producentów są wydajne i energooszczędne, są trwałe i posiadają atrakcyjny i kompaktowy design. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem, a dzięki naszym instalatorom oferujemy także montaż.

Zapraszamy do naszego sklepu – piece na ekogroszem Mrągowo, oraz:
piece na ekogroszek Reszel.